Profesjonalna szczoteczka soniczna Seysso najszybsza na rynku

Profesjonalna szczoteczka soniczna Seysso

409.00 zł

9991005204
Nowy

Szczoteczka soniczna SEYSSO to wyjątkowy produkt, opracowany przy współpracy z najlepszymi dentystami świata. Łącząc w sobie wysoką jakość i niespotykaną dotąd skuteczność, SEYSSO daje nam urządzenie jakiego jeszcze nie było na polskim rynku. Ta wyjątkowa szczoteczka sprawi, że Twoje zęby staną się bielsze i zdrowsze niż kiedykolwiek! Wypróbuj i poczuj różnicę!

SEYSSO model PROFESSIONAL - Nowa jakość wśród szczoteczek sonicznych 


Praca szczoteczki SEYSSO oparta jest na Dynamic Clean Technology (DCT) - wysoka amplituda i częstotliwość ruchów wymiatających urządzenia umożliwają jeszcze skuteczniejsze usunięcie płytki nazębnej i dotarcie do miejsc trudno dostępnych w jamie ustnej. Ten model otrzymał Medal Najwyższej Jakości Targów KRAKDENT(R) 2017

Innowacja na rynku:

Szczoteczka soniczna SEYSSO PROFESSIONAL posiada aż trzy tryby pracy a każdy z nich pracuje z inną prędkością po to aby móc dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego z nas. Jest to jedna z funkcji, która wyróżnia firmę SEYSSO wśród firm zajmujących się produkcją i sprzedażą artykułów do higieny jamy ustnej. Trzech różnych prędkości w jednej szczoteczce nie znajdziemy w żadnym modelu od innych producentów. I tak do wyboru mamy:


- tryb Clean - jest to tryb podstawowy, dostosowany do codziennej higieny jamy ustnej.  Szczoteczka włączona na tym trybie wykonuje 41 000 ruchów na minutę* co jest prędkością o 10000 ruchów szybsza od szczoteczek konkurencji

- tryb Soft - jest to tryb delikatny, skierowany głównie do osób o wrażliwych zębach i krwawiących dziąsłach. Sprawdza się też doskonale u osób noszących aparat ortodontyczny, implanty lub mosty. Tryb ten stosować mogą także dzieci, od 4 roku życia. Szczoteczka wykonuje na nim 31 000 ruchów na minutę*

- tryb Whitening - na tym trybie szczoteczka posiada 48 000 ruchów na minutę*, dzięki czemu model SEYSSO PROFESSIONAL jest najszybszą szczoteczką soniczną, dostępną na polskim rynku. Tryb whitening nastawiony jest na usuwanie przebarwień, osadów i wybielanie zębów. Ma także na celu pobudzenie krążenia krwi, wzmocnienie i poprawę stanu dziąseł.  

Wygoda i elegancja:

Poza tym, że szczoteczka SEYSSO PROFESSIONAL jest jedną z najlepszych szczoteczek sonicznych dostępnych w tej chwili na rynku, jest najszybsza i bardzo profesionalnie wykonana - posiada jeszcze jeden atut, o którym musimy wspomnieć. Ta jedyna w swoim rodzaju szczoteczka soniczna posiada dwa aż tryby ładowania!

- Standardowa stacja ładująca, z miejscem na dwie końcówki - możemy ładować naszą szczoteczkę w tradycyjny sposób na stojącej ładowarce, która zaprojektowana jest w taki sposób aby poza szczoteczka można było postawić na niej również końcówki

- Magnetyczne etui podróżne, które poza zabezpieczeniem naszej szczoteczki przed uszkodzeniami, naładuje ją dzięki wejściu USB, poprzez podłączenie jej do laptopa/komputera/powerbanku etc. To etui to doskonałe rozwiązanie na podróż - mieści się do niego zarówno szczoteczka jak i dwie końcówki.

Automatyczny, wbudowany timer:

Kolejna z funkcji, która ułatwia i uprzyjemnia codzienna pielęgnację jamy ustnej :) Szczoteczka dzięki wbudowanemu timerowi pomoże nam rozplanować mycie zębów, tak aby równomiernie umyć wszystkie części jamy ustnej. Dzięki wbudowanemu timerowi, szczoteczka SEYSSO pomoże nam odmierzyć czas zalecany do mycia zębów (2 min) Dodatkowo, urządzenie co 30 sekund daje krótki sygnał informujący o konieczności zmiany mytej ćwiartki w jamie ustnej - wszystkie nasze zęby pozostaną równo i dokładnie doczyszczone a my nie musimy pilnować zegarka!

Design i wykonanie:

Szczoteczka SEYSSO posiada litowo-jonowy akumulator, dzięki któremu możemy korzystać ze szczoteczki przez 6 tygodni (84 użycia, dwa razy dziennie po dwie minuty) co sprawia, że jest szczoteczką z najdłużej wytrzymująca baterią! Miesięczna podróż nie będzie dla niej żadnym problemem!

Do wyprodukowania szczoteczki zostały zastosowane wysokiej jakości materiały, dzięki czemu otrzymujemy sprzęt wytrzymały i o ekskluzywnym designie. Opływowa linia szczoteczki oraz specjalna powłoka antypoślizgowa sprawiają, że urządzenie nie wyślizguje się z ręki i jest komfortowe w użyciu. Rękojeść jest przyjemna w dotyku oraz nie ma problemu z utrzymaniem jej w czystości. Rękojeść szczoteczki jest czarna, tak samo jak i jej końcówki. Przez to jest niesamowicie elegancka, doskonale wpasuje się w wystrój każdej łazienki i przypadnie do gustu nawet najbardziej upartemu i wymagającemu klientowi. Dzięki pięknemu, twardemu, zamykanemu magnetycznie opakowaniu - szczoteczka SEYSSO PROFESSIONAL doskonale nadaje się również na prezent dla ukochanej osoby.

*1 ruch soniczny odpowiada dwóm drganiom sonicznym

W zestawie znajdują się:

- szczoteczka Seysso - 1szt,

- ładowarka z miejscem na dwie końcówki - 1szt

- końcówki wymienne - 2szt,

- kabel USB - 1szt

- magnetyczne etui podróżne - 1szt,

- instrukcja

- dwuletnia gwarancja


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PRZEZ WAS PYTANIA:

Jakie końcówki pasują do tego modelu?

Na początek w zestawie na start otrzymują Państwo dwie klasyczne końcówki SEYSSO PROFESSIONAL. Są to profilowane końcówki z miękkim włosiem, które doskonale nadają się do Codziennego mycia zębów zarówno dla osób dorosłych jak i dla starszych dzieci. Końcówki posiadają kolorowe pierścienie, dzięki czemu łatwo możemy je rozróżnić. Ze względów higienicznych, końcówkę należy  wymieniać nie rzadziej jak raz na trzy miesiące. Do tego modelu poza standardowymi końcówkami SEYSSO, pasują również końcówki SEYSSO ANTIBACTERIAL, z tej samej serii CARBON. Końcówki te wykonane są z bardzo delikatnego, niezwykle miękkiego włosia, które cieniowane jest specjalnie w taki sposób aby lepiej docierać w przestrzenie międzyzębowe. Doskonale nadają się również dla najmłodszych dzieci. Końcówki te wzbogacone sa o aktywny węgiel, który wykazuje działanie antybakteryjne oraz pomaga nam zachować świeży oddech przez cały dzień.

Related Products

Dwupak szczoteczek elektrycznych Easy Clean HX6511/35 Philips Sonicare

369.90 zł

Czarna szczoteczka elektryczna Diamond Clean Black z pastą ROCS Sensation Philips Sonicare

745.90 zł

Szczoteczka elektryczna Easy Clean + 5 końcówek ProResults Philips Sonicare

284.90 zł

Najnowsza szczoteczka soniczna Diamond Clean Philips Sonicare

699.89 zł

Szczoteczka soniczna dla dzieci w wieku 0-3 lat BabySonic Brush Baby

54.90 zł

Szczoteczka soniczna Sonicare HealthyWhite Różowa HX6762/43 Philips

329.90 zł

Szczoteczka soniczna z etui podróżnym FlexCare + InterCare HX6921/06 Philips Sonicare

549.90 zł

Wybielająca szczoteczka soniczna Healthy White Plus HX8911/01 Philips Sonicare

449.90 zł

Ładowarka ze zdejmowaną nakładką i miejscem na dwie końcówki HX6100 Philips Sonicare

45.90 zł

Twarde etui na szczoteczkę soniczną Philips Sonicare

39.90 zł

Szklanka do szczoteczki sonicznej Sonicare Diamond Clean HX93 Philips Sonicare

94.90 zł

Wybielająca szczoteczka soniczna - dwupak Healthy White Plus HX8923/34 Sonicare Philips Sonicare

669.90 zł

Profesjonalna szczoteczka soniczna SEYSSO z pastą do szczoteczek sonicznych SEYSSO

429.00 zł

Końcówki DiamondClean Standard 8 sztuk Philips Sonicare

179.90 zł

Szczoteczka dla dzieci Philips Sonicare Soniczna z aplikacją bluetooth NOWOŚĆ od 3 roku życia

249.90 zł

Zestaw dwóch szczoteczek sonicznych Sonicare FlexCare+ HX6972/35 Philips Sonicare

699.00 zł

Szczoteczka soniczna Easy Clean HX6512/45 z 2 końcówkami Philips Sonicare

189.90 zł

Szczoteczka soniczna z podróżnym etui Healthy White Plus HX8982/02 Philips Sonicare

399.90 zł

Seysso Basic Wyjątkowa Szczoteczka Soniczna

245.00 zł

Szczoteczka soniczna dla dzieci Seysso Baby + końcówki GRATIS

73.80 zł

Szczoteczka soniczna SEYSSO OXYGEN O-SONIC

429.00 zł

SEYSSO Oxygen Standard - Końcówki do szczoteczki sonicznej 2szt.

49.90 zł

Whitewash Sonic Whitening SW2000 - Szczoteczka soniczna z 3 końcówkami

219.00 zł 239.00 zł

Zestaw SEYSSO Oxygen - dwie szczoteczki soniczne O-sonic

799.00 zł 858.00 zł

Szczoteczka soniczna SEYSSO Oxygen - w zestawie z dwiema dodatkowymi końcówkami

465.90 zł

Soniczna szczoteczka SEYSSO Oxygen - w zestawie z pasta do szczoteczek sonicznych

439.00 zł

Szczoteczki soniczne SEYSSO Basic - podwójny zestaw w gratisie z pastą

490.00 zł

Szczoteczki soniczne Seysso Oxygen + Seysso Professional

799.00 zł

Szczoteczka soniczna PANASONIC - modelEW-DL82-W

389.00 zł

PANASONIC DentaCare EW 1031- elektryczna szczoteczka soniczna

179.90 zł