Szczoteczka elektryczna dla dzieci Oral-B ® Stages Power 900 Kids - Kraina Lodu

Wyprzedaż!
Szczoteczka elektryczna dla dzieci Stages Power 900 Kids - Kraina Lodu Frozen | Oral-B ® Zobacz większe

Szczoteczka elektryczna dla dzieci Stages Power 900 Kids - Kraina Lodu Frozen | Oral-B ®

69.20 zł

-7.70 zł

76.90 zł

9990002258
Nowy

Szczoteczka Oral-B Stages Power 900 Kids Kraina Lodu została zaprojektowana tak, aby zachęcić każde dziecko do regularnego szczotkowania ząbków. Kolorystyka szczoteczki, znane i lubiane postacie z kultowej animacji Disneya bez problemu zachęcą każdego malucha do prawidłowego mycia zębów. Dzięki tej szczoteczce Twoje dziecko przeznaczy na mycie zębów dokładnie 2 minuty, czyli tyle ile zalecają stomatolodzy. 

 

 

Szczoteczka elektryczna obrotowa ORAL-B STAGES POWER 900 KIDS FROZEN

Firma BRAUN postanowiła zadowolić również najmłodszych klientów i wypuściła na rynek serię doskonałych i pięknie wykonanych szczoteczek elektrycznych Oral-B Stages Power. Żeby trafić w gusta każdego z osobna, do wyboru mamy kilka wersji z różnymi motywami z popularnych bajek (tutaj dostępna wersja z postaciami z filmu KRAINA LODU).

Wszystkie szczoteczki elektryczne z tej serii dostosowane są dla dzieci już od 3 roku życia, dzięki czemu Twoje dziecko od najmłodszych lat chętnie myje ząbki i uczy się dbać o prawidłową higienę jamy ustnej. Końcówki w szczoteczkach są miękkie i delikatne (pasują również do szczoteczek BRAUN Oral-B z innych serii) i skutecznie oczyszczają małe zęby z płytki bakteryjnej, która powoduje próchnice i powstawanie kamienia nazębnego. Rękojeść szczoteczki jest bardzo wygodna, wykonana z grubego plastiku pokrytego antypoślizgową gumą, tak aby Twoje dziecko samodzielnie dawało rade z utrzymaniem szczoteczki w ręku. Oczywiście wersje kolorystyczne są dopasowane zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców.

 

Główne zalety szczoteczki elektrycznej ORAL-B STAGES POWER 900 KIDS:

- Szczoteczka pracuje z prędkością 7600 ruchów obrotowych na minutę co jest prędkością odpowiednią dla dzieci nawet już od 3 roku życia, a dodatkowo wystarczającą żeby dokładnie oczyścić zęby naszego dziecka z płytki nazębnej, przez która powstaje próchnica

- Rękojeść dopasowana jest dla małych rączek Twojego dziecka - wykonana z twardego plastiku dodatkowo pokrytego antypoślizgową gumą, dzięki czemu szczoteczka nie wypada z ręki podczas szczotkowania i wygodnie trzyma się ją w dłoni

- Szczoteczka posiada końcówkę z niezwykle delikatnym i miękkim włosiem, które dokładnie ale bezpiecznie oczyści małe zęby dziecka. Końcówki zaprojektowane są tak, żeby blaknąć wraz z upływem czasu, tym samym sygnalizując potrzebę wymiany końcówki na nową. Wszystkie końcówki firma BRAUN ORAL-B pasują wymiennie do tego modelu szczoteczki - jeśli Twojej córce znudzi się szczoteczka z Elzą, możesz wymienić końcówkę na przykład na taką z MYSZKĄ MIKI lub KOPCIUSZKIEM. Za każdym razem, Twoje dziecko będzie odkrywać nowe postaci a szczoteczka będzie wyglądać jak nowa.

- Wszystkie szczoteczki ORAL-B maja wbudowany TIMER - również ten model posiada zegar, który informuje nas o tym, że dziecko myło zęby odpowiednią, zalecana przez stomatologów długość czasu (zalecane jest mycie zębów przynajmniej dwa razy dziennie po dwie minuty)

- Wytrzymały akumulator w szczoteczce ORAL-B STAGES POWER 900 KIDS, po pełnym naładowaniu wystarcza nawet na 5 dni używania bez potrzeby doładowywania

- Szczoteczka świetnie nadaje się na prezent - motyw z jednej najpopularniejszych i najbardziej lubianych animacji Walta Disneya - KRAINA LODU. Trafi w gust każdej dziewczynki.

 

Zestaw BRAUN ORAL-B STAGES POWER 900 KIDS FROZEN zawiera:

- 1 szczoteczka elektryczna STAGES POWER FROZEN - rękojeść w kolorze błękitno różowym

- 1 końcówka z postaciami z animacji KRAINA LODU - Elsa, Anna lub bałwanek OLAF (postaci wysyłane są losowo, nie ma możliwości wyboru końcówki)

- ! ładowarka stacjonarna

- instrukcja w języku polskim

- 2 letnia gwarancje z adresami serwisów BRAUN na terenie całej Polski

 

Pamiętaj, to urządzenie jest elektryczne - nie powinno być używane przez osoby fizycznie lub umysłowo upośledzone oraz przez dzieci poniżej 3-go roku życia. Zalecamy przechowywanie urządzenia w miejscu niedostępnym dla maluchów. 

Related Products

Szczoteczka elektryczna dla dzieci Stages Power na baterie - Auta Oral-B

33.90 zł

Szczoteczka elektryczna dla dziecka Stages Power na baterie - Księżniczki Oral-B

29.90 zł 32.90 zł

Szczoteczka elektryczna Stages Power 900 Kids - Auta Oral-B

86.90 zł

Szczoteczka elektryczna dla dzieci Stages Power 900 Kids - Księżniczki Oral-B

86.90 zł

Szczoteczka elektryczna dla dzieci For Kids Aqua HX6311/07 Philips Sonicare

199.90 zł

Szczoteczka soniczna dla dzieci w wieku 0-3 lat BabySonic Brush Baby

54.90 zł

Zestaw szczoteczka elektryczna dla dziecka Auta z końcówkami Oral-B

66.99 zł

Szczoteczka soniczna dla dzieci Seysso Baby Seysso

53.90 zł

Szczoteczka soniczna dla dzieci Seysso Baby + końcówki GRATIS

73.80 zł

Szczoteczka elektryczna dla dzieci + piórnik GRATIS Star Wars BRAUN ORAL-B Stages Power EDYCJA LIMITOWANA

65.00 zł

Szczoteczka elektryczna dla dzieci Kraina Lodu + pasta GRATIS BRAUN ORAL-B Stages Power Frozen EDYCJA LIMITOWANA

76.90 zł

Braun Oral-B AUTA szczoteczka do zębów na baterie dla dzieci

24.90 zł

Szczoteczka bateryjna Braun Oral-B dla dzieci z motywem KSIĘŻNICZKI

24.90 zł

SEYSSO Baby Penguin SEB02 - szczoteczka soniczna dla najmłodszych

53.90 zł

Oral-B szczoteczka elektryczna + końcówki MYSZKA MIKI zestaw

134.80 zł