Nawilżająca pasta do zębów Oral7 Moisturising 75ml - szczególnie polecana osobom z kserostomią.

Nawilżająca pasta do zębów Oral7 Moisturising na suchość w ustach 75ml

29.90 zł

Ostatnie egzemplarze!

9000003187
Nowy

Nawilżająca pasta do zębów Oral7 na suchość w ustach 75ml - doskonała do codziennego stosowania, szczególnie polecana osobom z kserostomią. Pasta z wysoką zawartością fluoru - doskonała do remineralizacji szkliwa.

ORAL7 Moisturising 75ml - nawilżająca, zawierająca fluor pasta do zębów.

Pasta do zębów z fluorem, która pomaga zwalczyć suchość w ustach. Może być stosowana przez wszystkich, jednak szczególnie polecana jest dla osób borykających się z problemem kserostomii.  Pasta doskonale nawilża błony śluzowe znajdujące się w jamie ustnej oraz wzmacnia ślinę i jej funkcje ochronne. Zawiera w sobie naturalne enzymy, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie śliny.

Największe zalety pasty do zębów Oral7 Moisturising:

- pasta dokładnie remineralizuje szkliwo, ponieważ zawiera w sobie dużą dawkę fluoru (1000ppm) i wapnia - składników niezbędnych do prawidłowej ochrony naszych zębów. Zarówno fluor jak i wapń pomocne są w odbudowie szkliwa, przez co redukują nadwrażliwość i utwardzają kość zęba.

- pasta w żaden sposób nie wysusza błony śluzowej jamy ustnej - w jej składzie nie znajdziemy alkoholu, detergentów, parabenów ani SLSu, pozbawiona jest substancji chemicznych, które dodatkowo wysuszają jamę ustną podczas stosowania pasty.

- pasta nie zawiera w sobie sacharyn i cukru - zawiera natomiast ksylitol, który dzięki swoim właściwościom, ochrania nasze zęby przed powstawaniem próchnicy i przywraca nasze naturalne pH w ustach, dzięki czemu zapobiega negatywnym działaniom kwasów powstających w jamie ustnej

- pasta posiada bardzo delikatny, miętowy smak, który jest przyjemny i nie drażni - w składzie znajduje się wyciąg z mięty pieprzowej, dzięki któremu czujemy świeżość przez cały dzień. Polecana również osobom z halitozą.

- pastę Oral7 można stosować codziennie - dla najlepszej ochrony przed powstawaniem próchnicy i jako pomoc w walce z suchością w jamie ustnej - zalecane jest stosowanie nawet 2-3 razy lub po każdym posiłku

Stosowanie pasty Oral7 Moisturising:

- należy szczotkować zęby przynajmniej 2 razy dziennie po 2 minuty. Po umyciu należy wypluć pastę i wypłukać usta

- najlepsze efekty otrzymamy podczas używania wszystkich produktów z serii Oral7 na suchość w ustach: pasty do zębów, płynu do płukania jamy ustnej oraz żelu nawilżającego

- data ważności produktu: 6 miesięcy od otwarcia

Skład: Dicalcium Phosphate, Hydrogenated Starch Hydrosylate, Glycerin, Aqua, Silica, Dextrose Monohydrate, Hydrated Silica, Isoceteth 20, Xylitol, Sodium Monofluorophosphate, Xanthan Gum, Mentha Piperita (Peppermint Oil), Sodium Benzoate, Lactoperoxidase, Potassium Thiocyanate, Lactoferrin, Lysozyme, Glucose Oxidase, Limonene, Calcium Lactate.

Related Products

Żel zastępujący ślinę na suchość w jamie ustnej XEROSTOM

30.64 zł

Pasta zwiększająca wilgotność, na suchość w jamie ustnej XEROSTOM

27.90 zł

Pastylki na suchość jamy ustnej 30 szt. Xerostom

29.50 zł

XEROSTOM Spray likwidujący suchość w ustach 15ml

24.90 zł

Oral7 Moisturising 250ml - nawilżający płyn do płukania na suchość w ustach - 250ml

29.90 zł

Oral7 Moisturising - nawilżający żel zastępujący ślinę 40ml

34.90 zł