Medyczny smoczek dla niemowlaków do 8 miesięcy CURAPROX

Medyczny smoczek dla niemowlaków do 8 miesięcy CURAPROX

129.90 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0000000516
Nowy

Smoczek korygujący CURAPROX CMP został opracowany przez słynnego specjalistę ortodontę Dr med. dent Herberta Picka. W oparciu o wiele badań naukowych, na podstawie 30-letniego doświadczenia i zmotywowany krzywym zgryzem swojego syna zaprojektował specjalny, ortodontyczny smoczek, który do minimum zmniejsza ryzyko nieprawidłowego ułożenia zębów dziecka. Jest bardzo trwały, wolny od alergenów i przyjazny skórze, a to wszystko przez dzięki materiałowi, z którego został wykonany.

Smoczek medyczny firmy Curaprox, w przeciwieństwie do standardowych smoczków nie powoduje nacisku na sklepienie podniebienia podczas ssania. Delikatnie naciska na krawędź zębową, przez co redukuje nieprawidłowości zgryzu. Dzięki temu zastosowanie smoczka Curaprox to pełne wspieranie zdrowego rozwoju szczęki dziecka.

Opakowanie zawiera dwa smoczki w różnych kolorach.

Budowa smoczka:

  •         Otwory w tarczy smoczka pozwalają na idealną wentylację skóry, a pogrubione i zaokrąglone brzegi tarczy smoczka uniemożliwiają zranienie jamy ustnej
  •         Smoczek posiada tasiemkę, przydatną w podróży
  •         Dzięki delikatnie wygiętej tarczy smoczka, która pozostaje z dala od dolnej szczęki możemy mieć pewność, że stosowanie smoczka CURAPROX przyczynia się do naturalnego rozwoju dolnej szczęki oraz mięśni ust.