ApaCare

Lista produktów producenta: ApaCare

Apa Care - czyli specjalny system z hydroksyapatytem, który remineralizuje szkliwo, ochrania przed nadwrażliwością oraz zapobiega powstawaniu próchnicy. Do wyboru płyny, żele i pasty.

APA CARE


Jest to specjalny system system, który pozwoli na odzyskanie naturalnego koloru zębów bez konieczności wybielania. Produkty Apa Care zawierają płynne szkliwo, które remineralizuje nasze zęby przywracając im blask i zdrowy wygląd. Dodatkowo zmniejsza nadwrażliwość zębów oraz zabezpiecza je przed próchnicą. Żele, pasty i płyny - wszystkie produkty z tej serii doskonale uszczelniają szkliwo i tworzą na nim warstwę ochronną, która wzmacnia nasze zęby oraz poprawia ich stan zdrowia. A to za sprawą dużego stężenia Hydroksyapatytu - naturalnego budulca szkliwa, który uzupełnia nasze zęby i poprawia ich kondycję. Produkty z tej serii odczuwalnie zmniejszają nadwrażliwość zębów - szczególnie widoczna jest poprawa podczas spożywania gorących i bardzo zimnych potraw oraz napojów. Seria ta jest również bardzo skuteczna w walce z próchnicą, a zęby staja się idealnie gładkie.


Wzbogacone o specjalne składniki pasty i płyny wzmacniają nasze dziąsła - przeciwdziałają parodontozie i wszystkich chorobom przyzębia, np. aftom, nadżerkom i zapaleniom błony śluzowej. Nasze dziąsła stają się widocznie zdrowsze i mocniejsze.


Zapraszamy do zapoznania się z pełna gamą produktów serii ApaCare:


  • pasta APACARE Toothpaste 75ml 

  • żel do zębów APACARE & Repair Gel 30ml

  • płyn do ust APACARE Liquid 200ml 

  • pasta polerska APACARE Professional Home 20ml

Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów