Końcówki wymienne do szczoteczki elektrycznej | Sklep stomatologiczny online Gdańsk

KOŃCÓWKI DO SZCZOTECZEK I IRYGATORÓW

Idealna higiena jamy ustnej na co dzień 

W ofercie posiadamy końcówki zarówno do szczoteczek elektrycznych obrotowych jak i sonicznych różnych marek. Dodatkowo znajdziecie u nas Państwo końcówki do irygatorów, w tym Waterpik, Panasonic i Oral-B. Duży wybór końcówek powoduje, że każdy znajdzie odpowiednią dla siebie.

Marka Oral-B proponuje nam końcówki pasujące wymiennie do wszystkich swoich modeli szczoteczek elektrycznych obrotowych. Jeśli nosisz aparat ortodontyczny to wybierz specjalna końcówkę Ortho Care, która dokładnie doczyści zarówno zęby jak i zadba o pełną higienę aparatu i przestrzeni między aparatem a szkliwem. Jeśli chcesz bardziej zadbać o przestrzenie międzyzębowe to idealne dla Ciebie będą końcówki MicroPulse/FlossAction oraz Trizone. Interesuje Cię końcówka wybielająca? Wybierz model 3D White.

Również Philips proponuje nam dowolność przy wyborze końcówek idealnie dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Diamond Clean - końcówki z bardzo gęstym włosiem, które delikatnie lecz bardzo dokładnie doczyszcza nasze zęby. Końcówka InterCare - dzięki przedłużonemu włosiu idealna do zadbania o nasze przestrzeenie międzyzębowe. Dla najbardziej wymagających klientów specjalna końcówka Adaptive Clean, które poza dokładnym doczyszczeniem, amortyzują również zbyt duży nacisk podczas mycia.

Natomiast firma Seysso proponuje nam końcówki idealnie wyprofilowane, wzbogacone o aktywny węgiel, które ma działanie antybakteryjne. Dodatkowo końcówka ANTIBACTERIAL ma specjalnie cieniowane włosy, które lepiej docierają w przestrzenie międzyzębowe. 

Również firma Waterpik oferuje nam duży wybór końcówek. Poza klasycznymi końcówkami do irygacji, dostaniemy również specjalistyczne końcówki do irygacji poddziąsłowej, do oczyszczania aparatów ortodontycznych, koron, mostów i implantów a nawet języka.

W większości modeli końcówki wyposażone są we włókna, który sygnalizują o konieczności wymiany szczoteczki na nową. Zaleca się wymianę co trzy miesiące, a w przypadku irygatorów – raz na sześć miesięcy.       

     
                            końcowk ido irygatorów waterpik wszyst

W naszej ofercie znajdą Państwo końcówki do irygatorów i szczoteczek firm takich jak: Seysso, Philips Sonicare, Oral-B Braun, Waterpik, Whitewash, Panasonic, Curaprox, Megasonex.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 86 elementów
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 86 elementów