Szczoteczki soniczne duzy wybór SEYSSO, Philips Sonicare| Sklep Gdańsk

SZCZOTECZKI SONICZNE

 

Szczoteczki soniczne największych producentów: Seysso, Whitewash, Panasonic, Philips Sonicare, Curaprox

 

Szczoteczki elektryczne możemy podzielić na: szczoteczki elektryczne obrotowe oraz szczoteczki elektryczne soniczne. I to właśnie te przedstawimy Państwu w tej kategorii.

Włosia szczoteczki poruszając się za pomocą technologii sonicznej, co sprawia, że szczoteczki soniczne są najszybszymi szczotkami dostępnymi na rynku - pracują z prędkością między 31000 a nawet 48000 ruchów na minutę, co kilkukrotnie przewyższą liczbę ruchów wykonywanych przez szczoteczki obrotowe, nie wspominając o manualnych. Żadna inna szczoteczka nie doczyści tak dokładnie zębów i przestrzeni międzyzębowych. Codzienne, regularne stosowanie szczoteczki sonicznej zapewni pełną ochronę przed zbieraniem się płytki nazębnej, osadów, a co za tym idzie zapobiegnie odkładaniu się kamienia nazębnego i ochroni nasze zęby przed próchnicą.

Technologia soniczna nie wyciera i nie rysuje dziąseł. Nie powoduje również recesji dziąseł - może być stosowana również w przypadku parodontozy czy zapaleń w jamie ustnej. Również polecana jest w przypadku noszenia aparatu ortodontycznego - szczoteczka dotrze w najtrudniej dostępne miejsca, a w połączeniu ze specjalna końcówką do aparatów ortodontycznych usunie 100% pozostałości drobinek jedzenia zebranych w przestrzeniach między aparatem a zębem.

Szczoteczki soniczne polecane są do codzienne go stosowania zarówno przez dorosłych jak i dzieci - już od 3 roku życia! PHILIPS Sonicare posiada w ofercie specjalne, miękkie końcówki przeznaczone właśnie dla najmłodszych dzieci. Końcówki takie pasować będą zarówno do szczoteczki dziecięcej jak i do tych rękojeści, które kupiliśmy dla siebie - końcówki są kompatybilne ze wszystkimi modelami szczotek Philips. Również szczoteczki marki SEYSSO posiadają końcówki z antybakteryjnym, aktywnym węglem, które bez problemu można ze sobą wymieniać, a specjalne cieniowanie sprawia, że dużo lepiej docieramy w ciasne szczeliny międzyzębowe.

Jeśli zastanawiacie się Państwo, która szczoteczkę soniczną najlepiej wybrać, to polecamy zapoznać się z ofertą  i dopasować szczoteczkę indywidualnie do Państwa potrzeb - czy szczoteczka ma pracować z jedną prędkością czy może woleliby Państwo wybierać prędkość z kilku dostępnych? Co szczoteczka powinna mieć w zestawie? Jedna końcówkę, dwie lub cztery? Etui ładowane na USB lub lampę UV do usuwania bakterii z końcówek? W ofercie posiadamy kilkanaście różnych modeli - z pewnością każdy znajdzie cos dla siebie. 

Największa popularnością cieszą się modele szczoteczek marki Seysso oraz Whitewash.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 64 elementów
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 64 elementów