Najlepsze szczoteczki elektryczne do zębów również dla dzieci | Sklep stomatologiczny online Gdańsk

SZCZOTECZKI ELEKTRYCZNE

Elektryczne szczoteczki do zębów

Różne marki do wyboru: Seysso, Philips Sonicare, Panasonic, Whitewash, Oral-B, Megasonex, Waterpik

Posiadamy różne modele od każdego z producentów. Zarówno szczoteczki obrotowe jak i soniczne a także model ultradźwiękowy. Każdy znajdzie coś dla siebie - zapraszamy do kontaktu aby nasz doradca pomógł Państwu wybrać odpowiedni dla Państwa model.

Szczoteczki elektryczne wyróżniają się prędkością z jaką są w stanie wymiatać płytkę nazębna z powierzchni naszych zębów oraz  z przestrzeni międzyzębowych.

Szczoteczki obrotowe, czyli szczoteczki, których główka porusza się ruchem rotacyjnym oraz w przypadku nowszych modeli również ruchem pulsacyjnym. Czyszczenie za pomoca szczoteczki obrotowej jest niezwykle dokładne. Różne rodzaje końcówek pozwolą dobrać coś dla siebie. Tutaj wiodąca marka jest marka ORAL-B

Szczoteczki soniczne, charakteryzujące się ruchem wymiatającym, który lepiej radzi sobie z usuwaniem płytki nazębnej a także jest bardzo delikatny dla naszych dziąseł. Wybór jest spory – liderami w dziedzinie szczoteczek sonicznych są Seysso (posiada aż do 48000 tysięcy ruchów na minutę)Whitewash oraz Philips Sonicare.

Szczoteczki ultradźwiękowe – zupełnie nowa technologia, która poza ruchem sonicznym wytwarza również ultradźwięki, które doskonale rozbijają płytkę nazębną. Firma, która produkuje szczoteczki ultradźwiękowe to Megasonex.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 51 elementów
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 51 elementów