SEYSSO

SEYSSO to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w świecie artykułów do higieny jamy ustnej. Marka, która specjalizuje się w wykonywaniu szczoteczek do zębów - zarówno zwykłych szczoteczek manualnych jak i szczoteczek elektrycznych sonicznych. Ich szczoteczki soniczne pracują z najszybszą dostępną w tej chwili na rynku prędkością - 48000 ruchów wymiatających na minutę. Prędkość ta pozwala na bardzo dokładne doczyszczenie zarówno wszystkich powierzchni zębów a także przestrzeni międzyzębowych. Nasze zęby stają się widocznie bielsze już po pierwszym użyciu szczoteczki pracującej z aż tak dużą mocą. Dokładnie usuwane są wszystkie przebarwienia oraz osady zbierające się na naszych zębach w ciągu całego dnia.

Do wyboru mamy trzy modele dla dorosłych oraz szczoteczkę soniczna dla maluchów:

- Model BASIC to podstawowa szczoteczka pracująca z dwoma prędkościami na trzech różnych trybach pracy. Profilowane końcówki doskonale docierają w najtrudniej dostępne miejsca, a żywotność baterii pozwala na bardzo długie cieszenie się szczotkowaniem bez konieczności ponownego ładowania szczoteczki

- Model OXYGEN to piękna, biała szczoteczka soniczna dla najbardziej wymagających. Posiada ukryty, podświetlany panel wyboru programu pracy oraz najwyższą klasę wodoszczelności. Model OXYGEN pracuje z trzema różnymi prędkościami do wyboru, w tym wspomniana wcześniej prędkością 48000 ruchów na minutę

- Ostatni z modeli to PROFESSIONAL, model, który również posiada trzy programy pracy oraz trzy różne prędkości (w tym 48000) a dodatkowo w zestawie posiada bardzo wygodne i higieniczne etui, które posiada również ładowanie na USB. Dzięki temu możemy zabrać szczoteczkę ze sobą w nawet bardzo długa podróż, nie martwiąc się tym, że w końcu się rozładuje. Warto wspomnieć również o tym, że szczoteczka SEYSSO PROFESSIONAL SE01 otrzymała Medal Najwyższej Jakości Targów KRAKDENT(R) 2017

Poza szczoteczkami sonicznymi, marka SEYSSO wprowadziła również na rynek standardowe szczoteczki manualne z włosiem wzbogaconym o aktywny węgiel, który działa antybakteryjnie i absorbuje lotne związki siarki dbając o nasz świeży oddech przez cały dzień. Włosie szczoteczek wyprofilowane jest w taki sposób, aby jeszcze dokładniej docierać do trudnodostepnych miejsc i przestrzeni międzyzębowych. Szczoteczki manualne SEYSSO otrzymały  Świadectwo Jakości Zdrowotnej / Atest PZH.

Aby nasza codzienna higiena jamy ustnej była skuteczna, należy pamiętać o dobrej paście do zębów oraz uzupełnić pielęgnację o płyn do płukania jamy ustnej. Marka SEYSSO proponuje nam zarówno jedno jak i drugie.

W ich produktach znajdziemy dużo składników remineralizujących szkliwo, seysso artykuły do higieny jamy ustnejhydroksyapatyt, który jest "płynnym szkliwem" i ochrania ząb, tworząc na nim niewidzialną powłokę, aby ten stał się bardziej wytrzymały i chroniony. Azotan potasu, który dodatkowo uchroni nasze zęby przed nadwrażliwością oraz ksylitol, który działa przeciwpróchniczo, zapobiegając odkładaniu sie płytki nazębnej. Do tego wszystkiego w produktach SEYSSO znajdziemy również cytrynian cynku, który odpowiada za uczucie świeżości w naszej jamie ustnej.

W ofercie znajdziemy również coś dla maluchów - specjalna seria produktów SEYSSO BABY to produkty do higieny jamy ustnej dla najmłodszych. Szczoteczka soniczna wykonująca 16000 drgań na minutę, dokładnie czyści małe ząbki a także masuje dziąsła podczas ząbkowania przynosząc ulgę Twojemu dziecku. Szczoteczka przyzwyczaja malucha do korzystania ze szczoteczek elektrycznych, a świecąca rękojeść dodatkowo zachęca dziecko do codziennego mycia zębów. Korale i gryzaki na ząbkowanie - wykonane z bezpiecznego silikonu medycznego. Korale pięknie się prezentują przez co możesz nosić je na co dzień jako biżuterię a Twoje dziecko może gryźć je do woli, podczas gdy Ty trzymasz je na rękach. Ogromny wybór wzorów i kolorów daje możliwość dopasowania gryzaków do indywidualnych potrzeb.

Wszystkie produkty marki SEYSSO to doskonały wybór do codziennej pielęgnacji zębów dla całej rodziny.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów