Ekskluzywna seria Seysso produktów do higieny jamy ustnej: m.in. najszybsza szczoteczka soniczna.

SEYSSO

Pierwszy krok w drodze do pięknych i zdrowych zębów

SEYSSO - polska marka, dzięki której mycie zębów staje się bardziej dokładne, komfortowe i przyjemne. SEYSSO wykonuje produkty z najwyższej jakości  materiałów, w eleganckiej kolorystyce pasującej do każdego wnętrza.  Ich produkty są wykonane z niezwykła precyzją i starannością, a specjalnie dobrane składniki pasty remineralizują szkliwo oraz zapewniają ochronę przed próchnicą i nadwrażliwością zębów.

Marka Seysso stworzyła wyjątkowe szczoteczki, zarówno manualne jak i soniczne. Zarówno jedne jak i drugie posiadają wyjątkowe, specjalnie wyprofilowane główki, dzięki którym nasze zęby są idealnie doczyszczone a szkliwo pozostaje zdrowe. Dodatkowo delikatne i miękkie włosie jest precyzyjnie cieniowane (u wierzchołka są 18 razy bardziej cienkie niż u podstawy a w najcieńszym miejscu grubość włosia to jedynie 0,01mm) w taki sposób aby lepiej docierało do przestrzeni międzyzębowych skutecznie usuwając osady i płytkę nazębną.

Specjalna seria szczoteczek SEYSSO CARBON - większość produktów z tej serii wzbogacone zostało o aktywny węgiel wykazujący właściwości antybakteryjne. Dodatkowo produkty te zapobiegają powstawaniu przykremu zapachowi z ust. Profesjonalna Szczoteczka Soniczna SEYSSO Professional została odznaczona Medalem Najwyższej Jakości Targów KRAKDENT® 2017. 

SEYSSO OXYGEN - kolejna seria, która została stworzona z myślą o lepszym wybielaniu zębów. Precyzyjnie i elegancko wykonana szczoteczka Seysso O-Sonic jest najszybszą szczoteczką soniczną dostępną na rynku - wykonuje aż 48000 ruchów wymiatających na minutę. Szczoteczki soniczne Seysso posiadają również specjalne końcówki z bardzo delikatnego włosia, których możemy używać również w momencie gdy mamy problemy z nadwrażliwością lub krwawiącymi dziąsłami. W serii Oxygen znajduje się również irygator dentystyczny SEYSSO OXYGEN TRAVEL, który jest najmocniejszym irygatorem przenośnym dostępnym na rynku. Niezwykle wygodny i bardzo dokładny a dodatkowo prosty w obsłudze irygator turystyczny, który sprawdzi się podczas długiej podróży.

Kolejna seria to SEYSSO BABY - szczoteczki do zębów przeznaczone dla najmłodszych dzieci. Niezwykle delikatna główka w połączeniu z ruchami sonicznymi zapewnia doskonałą higienę jamy ustnej już od początków ząbkowania! Dodatkowo w tej serii znajdziemy specjalne gryzaki i korale na ząbkowanie - wykonane z medycznego silikonu, w 100% bezpieczne dla naszego dziecka.

Zapraszamy do zapoznania się z pełna ofertą produktów SEYSSO.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 59 elementów
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 59 elementów