POMYSŁ NA PREZENT | Sklep stomatologiczny online Gdańsk

POMYSŁ NA PREZENT

Przydatne prezenty dla dzieci i dorosłych

Masz problem z wyborem prezentu dla najbliższych? Nie jesteś sam - ile razy już zdarzyło się kupować coś na ostatnią chwilę, coś, co niekoniecznie przydało się później obdarowanemu? Tym razem wybierz praktyczny prezent, który na pewno będzie przydatny i trafiony!

Specjalnie wyselekcjonowane produkty i zestawy stanowią gotowy i elegancki prezent dla najbliższych. Dobrej jakości szczoteczka lub irygator do zębów sprawią, że obdarowana osoba na pewno ucieszy się i będzie korzystać z prezentu na co dzień! W naszej ofercie znajdą Państwo pomysły na prezent zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci - doskonałe na urodziny a także w prezencie świątecznym lub na I Komunię Świętą. W ofercie posiadamy produkty, z których mogą korzystać najmłodsze dzieci - korale na ząbkowanie z medycznego silikony, specjalne, naturalne pasty dla maluchów, a także szczoteczki - manualne i elektryczne, z miękkim włosiem, wygodną rączką i kolorowymi obrazkami lub wbudowana melodyjką.

Dla młodzieży i dorosłych proponujemy zestawy szczoteczek sonicznych, z etui ładowanym przez usb, z blootoothem i specjalnymi aplikacjami do korzystania razem ze smartfonem. Irygatory dentystyczne, które doskonale wkomponują się w każdą łazienkę - na przykład zupełnie nowy, mocny, przenośny irygator Seysso Oxygen TRAVEL, a także zestawy szczoteczek manualnych ze specjalnymi pastami ze srebrem, aktywnym węglem lub drobinkami złota.

Zapraszamy do przyjrzenia się tej kategorii.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 111 elementów
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 111 elementów