Szczoteczki soniczne do zębów Philips Sonicare | Sklep stomatologiczny online Gdańsk

PHILIPS SONICARE

Szczoteczki soniczne do zębów Philips Sonicare

Marka PHILIPS już jakiś czas temu wypuściła na rynek produkty do higieny jamy ustnej - SONICARE. Są to zarówno szczoteczki elektryczne soniczne do zębów jak  również irygatory i flossery do oczyszczania przestrzeni międzyzębowych. W swojej ofercie posiadają produkty zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci już od 3 roku życia. Ich szczoteczki cieszą się ogromna popularnością. Dokładność wykonania i ogromny wybór modeli gwarantuje 100% zadowolenia u każdego użytkownika, który może dobrać produkt odpowiednio ze swoimi potrzebami i oczekiwaniami. Szczoteczki soniczne i irygatory marki PHILIPS SONICARE cechują się wygodą użytkowania, wytrzymałością baterii oraz elegancją, dzięki której produkty te idealnie wpasują się do wnętrza każdej łazienki.

Szczoteczki PHILIPS SONICARE pracują z prędkością 31000 ruchów wymiatających na minutę, co czyni je bardzo szybkimi i dokładnymi szczoteczkami do zębów. W zależności od modelu możemy dopasować pod siebie odpowiedni program pracy: Clean - klasyczny tryb czyszczący; GumCare - tryb, który poza czyszczeniem zębów i przestrzeni międzyzębowych daje nam możliwość masażu dziąseł w celu ich lepszego ukrwienia; White - czyli tryb wybielający, jeszcze lepiej oczyszczający zęby z osadów i przebarwień; Sensitive - delikatny tryb dla osób z  wrażliwymi dziąsłami (doskonały również dla dzieci) oraz Polish - tryb polerujący powierzchnię zębów. W większości modeli do wyboru mamy również trzy poziomy intensywności pracy: Low, Medium i High - tym sposobem na prawdę każdy użytkownik jest w stanie dobrać prace szczoteczki tak, aby być w pełni zadowolonym z jej działania. 

Podstawowy model - EASY CLEAN - jeśli dopiero zaczynasz swoja przygodę z technologia soniczną, to ten model będzie dla Ciebie idealny. Szczoteczka pracuje z prędkością 31 tysięcy ruchów na minutę, posiada jeden program pracy - przez co jest najprostszą szczoteczką soniczną dostępną w tej chwili na rynku. Pasują do niej wszystkie końcówki marki PHILIPS SONICARE. Każdy kolejny model PHILIPS został wzbogacony o dodatkowe funkcje, tryby pracy oraz inne dodatki, które bardzo przydają się w codziennym użytkowaniu. Szczoteczka DIAMOND CLEAN to szczotka, która posiada aż 5 programów pracy, na start w zestawie znajdują się dwie końcówki o różnych rozmiarach (STANDARD i MINI), a zamiast zwykłej ładowarki otrzymujemy szklankę, która ładuje naszą szczoteczkę indukcyjnie. Dodatkowo do kompletu dołożone zostało elegancje etui turystyczne, dzięki któremu możemy naładować naszą szczoteczkę przez kabel USB podłączony np do komputera lub powerbanku! Kolejny z modeli: FLEX CARE poza 3 programami pracy i 3 poziomami intensywności oferuje nam również czujnik nacisku, dzięki któremu wiemy jak mocno możemy docisnąć szczoteczkę do zębów i dziąseł aby nic nam się nie stało. W niektórych zestawach FLEX CARE znajdziemy również stację dezynfekującą UV, która usuwa do 100% bakterii zbierających się na główkach szczoteczki. Szczoteczki soniczna dla dzieci PHILIPS SONICARE FOR KIDS również dostępne są w dwóch wersjach: klasyczna szczoteczka soniczna z dwoma programami pracy lub model z wbudowanym bluetooth, który umożliwia połączenie się ze specjalną aplikacją w telefonie, dzięki której nasze dzieci jeszcze chętniej codziennie myją zęby! Wybór jest na prawdę duży, w zależności od tego czego potrzebujemy - tutaj na pewno to znajdziemy. 

Wszystkie szczoteczki soniczne PHILIPS posiadają wbudowany TIMER (dwie minuty sugerowanego przez stomatologów czasu, który powinniśmy poświęcić na codzienną pielęgnację jamy ustnej) oraz QUADPACER, dzięki któremu wszystkie części naszej jamy ustnej zostaną umyte równomiernie. Szczoteczki są wytrzymałe i posiadają baterię, która wystarcza na nawet 3 tygodnie użytkowania bez potrzeby ponownego ładowania.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną gamą produktów firmy PHILIPS przeznaczoną do codziennej higieny jamy ustnej.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 36 elementów
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 36 elementów