Wybielające pasty do zębów | Sklep stomatologiczny online Gdańsk

Pasty wybielające

Duży wybór past do wybielania zębów

Pasty wybielające możemy podzielić na dwa rodzaje: pasty, które wybielają zęba mechanicznie oraz chemiczne, czyli takie, które maja w składzie aktywne substancje chemiczne. Pierwszy rodzaj past polecamy przede wszystkim tym osobom, które chcą pozbyć się z zębów wszystkich zbierających się w ciągu dnia osadów. Są to pasty ścierne, które ścierając osady z powierzchni zęba, pozostawiają je idealnie doczyszczone i gładkie, przez co otrzymujemy efekt wybielania. Nie jest to jednak wybielanie samej kości zęba jak w przypadku past wybielających chemicznie. Te pasty posiadają w składzie substancje aktywne takie jak nadtlenek wodoru, które potrafią wybielić kość zęba ponad ich standardowy kolor. Wybielanie zębów pastą nie przyniesie nam jednak takich efektów jak podczas wybielania w gabinecie stomatologicznym lub stosowania żeli wybielających.

W przypadku wyboru past ściernych należy zwrócić uwagę na współczynnik ścieralności (RDA): 0-50 niska ścieralność, 100-150 wysoka ścieralność (zalecana do stosowania 1-2 dni w tygodniu).

W ofercie posiadamy szeroki wybór past od różnych producentów. Pasty usuwające z powierzchni zęba osady - szczególnie polecane są pasta SEYSSO oraz cała gama past ROCS. Pasty te posiadają w składzie również składniki przeciwpróchnicze i wspomagające podczas nadwrażliwości a także remineralizują szkliwo.  Specjalne pasty do wybielania samej kości zęba, np YOTUEL lub WhiteWash, które dodatkowo wzmocnią zęby i przywróca zdrowy wygląd. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełna ofertą past wybielających.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 69 elementów
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 69 elementów