Irygatory do zębów Waterpik | Sklep stomatologiczny online Gdańsk

WATERPIK

Irygatory dentystyczne marki WATERPIK - lidera na rynku irygatorów

Waterpik to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm zajmujących się artykułami do higieny jamy ustnej. W swojej ofercie posiadają szczoteczki do zębów, flossery i irygatory, zarówno przenośne jak i stacjonarne. Producent pozostawia nam ogromne możliwości wyboru, w zależności od tego czego potrzebujemy - możliwości kilkustopniowej regulacji ciśnienia, możliwości łatwego przewożenia sprzętu, czy wolimy irygator normalnych rozmiarów czy wersję mini. Zdecydowanym plusem tej firmy jest to jest, że jako jedyna posiada tak różnorodny wybór wymiennych końcówek. Oprócz standardowych końcówek do irygacji, mamy możliwość wyboru różnych końcówek specjalistycznych. Końcówki do oczyszczania aparatów ortodontycznych, końcówki do irygacji poddziąsłowej. Specjalna końcówka dla osób posiadających implanty, korony i mosty, a nawet taka do oczyszczania języka. Większość dostępnych modeli zawiera kilka różnych końcówek juz na start, a kolejne możemy dokupić sobie w wygodnych dwupakach, dostępnych w każdym lepszym sklepie z artykułami do higieny jamy ustnej.

W tej kategorii znajdą Państwo irygatory stacjonarne i przenośne:

Stacjonarne, charakteryzujące się jednym z najwyższych dostępnych na rynku ciśnień wody oraz z dużymi wygodnymi zbiornikami na wodę. Irygatory te są wygodne i proste w użyciu - pracują podłączone do prądu, należy pamiętać więc, że potrzebne jest dodatkowe miejsce w łazience obok umywalki.

Przenośne, które charakteryzują się łatwością obsługi i komfortem użytkowania, zarówno w domu jak i w podróży. Niewielkie rozmiary pozwolą nam zabrać taki irygator w daleką podróż bez zajmowania miejsca w bagażu! 

Dla 100% higieny jamy ustnej, firma Waterpik proponuje również zestawy: irygator + szczoteczka soniczna, zarówno w wersji dla dorosłych jak i dla dzieci.

Gwarantujemy, że wybierając markę WATERPIK będą Państwo bardzo zadowolenie z użytkowania, a każdy kolejny wybór również padał będzie właśnie na ta markę.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów