Philips Sonicare-cena, opinie | Sklep stomatologiczny online Gdańsk

PHILIPS SONICARE

Philips to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce i na świecie, która cechuje się wytrzymałością i bezawaryjnością. Ich sprzęty elektroniczne wykonane są z nienaganną precyzją i dokładnością, a design sprawia, że używanie ich jest jeszcze przyjemniejsze i sprawia więcej satysfakcji. Tym razem, producent ten proponuje nam artykuły do higieny jamy ustnej - szczoteczki elektryczne i irygatory - PHILIPS Sonicare. Są to sprzęty niezwykle dokładne i wygodne w użyciu oraz zapewniają 100% higienę jamy ustnej.

Philips oferuje nam różne modele szczoteczek sonicznych. Najprostrzy model - Easy Clean cechuje się wytrzymałą baterią i prostotą wykonania. Szczoteczka ta pracuje z prędkością 31000 ruchów na minutę, co sprawia, że zarówno nasze zęby jak i przestrzenie międzyzębowe są dokładnie oczyszczone. Kolejne modeli z serii Sonicare - Healthy White oraz Flex Care to modele wzbogacone o dodatkowe tryby pracy - dla osób, które dodatkowo chcą wybielić zęby oraz dla tych, którzy przez problemy z dziąsłami potrzebują spokojniejszego trybu SOFT. Dodatkowo model Flex Care w zestawie posiada lampę UV - stację do pozbywania się bakterii z końcówek szczoteczki. Dla najbardziej wymagających polecamy model Diamond Clean - szczoteczka soniczna pracująca z pięcioma różnymi trybami, podróżnym etui ładowanym przez USB a dodatkowo w zestawie ze specjalną ładującą szklanką! Model ten jako jedyny dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych - białym, różowym, złotym, fioletowym oraz czarnym - każdy może dobrać dla siebie idealną szczoteczkę.

Poza szczoteczkami elektrycznymi sonicznymi, Philips proponuje również wygodne i proste w użyciu irygatory dentystyczne do zębów.  AIR FLOSS pozwala na dokładne doczyszczenie przestrzeni międzyzębowych i poprawia kondycję dziąseł.

Dodatkowo w ofercie odnajdziemy pasujące do wszystkich modeli wymienne końcówki, w wygodnych opakowaniach po dwie, cztery lub osiem sztuk. Dla osób podróżujących jest możliwość dokupienia twardego, wygodnego etui, dzięki któremu można higienicznie przewozić szczoteczkę w bagażu.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą marki PHILIPS SONICARE. 

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 57 elementów
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 57 elementów